සමාලෝචනය
පිරිවිතර
AM-800600J1TMQW-TA0H

AM-800600J1TMQW-TA0H මූලික තොරතුරු
| Panel Model | AM-800600J1TMQW-TA0H |
|---|---|
| Panel Brand | AMPIRE |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| AM-800600J1TMQW-TA0H මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | -10 ~ 70 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -20 ~ 80 °C |
AM-800600J1TMQW-TA0H යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 143 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 4:3 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.059×0.177 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.177×0.177 mm (H×V) |
| බර | 206g |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 141.6×106.2 mm (H×V) |
| බෙෂෙල් ප්රදේශය | 144.6×109.2 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 155.5×121.5 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 10.2±0.5 mm |
| හොලි සහ බකට් | Without |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Embeded (4-wire Resistive) |
AM-800600J1TMQW-TA0H දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 400 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K (6-bit) |
| ප්රතිචාර කාලය | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | 6 o'clock |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.320; Wy:0.330 |
| සුදු වර්ණනය | 1.43 (Typ.)(5 points) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
AM-800600J1TMQW-TA0H ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|---|
| ප්රතිලෝම ස්කෑන් | No |
AM-800600J1TMQW-TA0H පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Edge light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලම්ප් වෝල්ටීයතාවය | 10.4V (Typ.) |
| ලම්ප් වත්මන් | 200mA (Typ.) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | No |
AM-800600J1TMQW-TA0H සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | LVDS |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 3.3V (Typ.) |
| පැනලය සඳහා ආදාන වක්රය | 200/300mA (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | HRS - DF19G-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
