සමාලෝචනය
පිරිවිතර
CLAA101WB03

CLAA101WB03 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | CLAA101WB03 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1366×768 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| CLAA101WB03 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | 0 ~ 50 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -25 ~ 65 °C |
CLAA101WB03 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 155 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 16:9 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.05435×0.16305 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.16305×0.16305 mm (H×V) |
| බර | 180g (Max.) |
| මතුපිට | Antiglare, Hard coating (3H) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 222.726×125.222 mm (H×V) |
| බෙෂෙල් ප්රදේශය | 225.75×128.3 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 248.8×148 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 3.6 (Max.) mm |
| හැඩයේ විලාසය | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| හොලි සහ බකට් | Face mounting holes (8 pcs) on left, right slugs |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
CLAA101WB03 දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 300 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K (6-bit) |
| වර්ණ ගැමට් | 45% NTSC (CIE1931) |
| ප්රතිචාර කාලය | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 85/85/60/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | 3 o'clock |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| සුදු වර්ණනය | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
CLAA101WB03 ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|---|
| ප්රතිලෝම ස්කෑන් | No |
| මුළු විදුලි පරිභෝජනය | 3.26W (Max.) |
CLAA101WB03 පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Edge light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලම්ප් ලයිෆ් ටයිම් | 15K(Min.) (Hours) |
| විදුලි බලය පරිභෝජනය | 1.78/1.84/1.91 (Min./Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Included in panel signal interface |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | 160/430mA (Typ./Max.) |
CLAA101WB03 සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | LVDS |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 3.3V (Typ.) |
| පැනලය සඳහා ආදාන වක්රය | 370/440mA (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| මුහුණත පිහිටීම | |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | Tyco - 5-2069716-3, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
