සමාලෝචනය
පිරිවිතර
CLAF047LD42 TXX

CLAF047LD42 TXX මූලික තොරතුරු
| Panel Model | CLAF047LD42 TXX |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 540×960 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| CLAF047LD42 TXX මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | -45 ~ 85 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -55 ~ 110 °C |
CLAF047LD42 TXX යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 540(RGB)×960 (qHD) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 236 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 9:16 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0358×0.1074 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1074×0.1074 mm (H×V) |
| මතුපිට | Without Polarizer |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 58×103.104 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 60.796×111 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 0.4 (Typ.) mm |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Portrait type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
CLAF047LD42 TXX දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 0 cd/m² |
| විචල්ය අනුපාතය | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (8-bit) |
| වර්ණ ගැමට් | 70% NTSC (CIE1931) |
| ප්රතිචාර කාලය | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | Symmetry |
| සම්ප්රේෂණය | 3.8% (Typ.)(with Polarizer) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
CLAF047LD42 TXX ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| ධාවක IC | COG Suggest HX8389-C |
|---|
CLAF047LD42 TXX පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු වර්ගය | No B/L |
|---|
