ED070NA-01G

| Panel Model | ED070NA-01G |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| ED070NA-01G මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 153.6×90 mm |
| සැකිල්ල | 181.7×141.2×5.86 mm |
| මතුපිට | Hard coating (7H) |
| විචල්ය අනුපාතය | 700:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| කෝණය බැලීම | 75/75/70/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com යනු INNOLUX ED070NA-01G හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
INNOLUX ED070NA-01G නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
INNOLUX ED070NA-01G pdf datasheet හෝ INNOLUX ED070NA-01G හෝ වෙනත් INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
ED070NA-01G ED070NA-01G බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
INNOLUX ED070NA-01G නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
INNOLUX ED070NA-01G pdf datasheet හෝ INNOLUX ED070NA-01G හෝ වෙනත් INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
ED070NA-01G ED070NA-01G බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"ED070NA-01G" සඳහා අදාළ වචන
- INNOLUX ED070NA-01G
- ED070NA-01G දත්ත පත්රිකාවක්
- ED070NA-01G රූපය
- ED070NA-01G මිල
- ED070NA-01G බෙදාහරින්නා

