HSD070IDW1-A10

| Panel Model | HSD070IDW1-A10 |
|---|---|
| Panel Brand | HannStar |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| HSD070IDW1-A10 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 153.6×86.64 mm |
| සැකිල්ල | 165×104×5.4 mm |
| මතුපිට | Antiglare, Hard coating (3H) |
| විචල්ය අනුපාතය | 500:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| ප්රතිචාර කාලය | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| කෝණය බැලීම | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| ලාම්පු වර්ගය | 3S7P WLED Without Driver |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | TTL (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.0/10/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com යනු HannStar HSD070IDW1-A10 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
HannStar HSD070IDW1-A10 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
HannStar HSD070IDW1-A10 pdf datasheet හෝ HannStar HSD070IDW1-A10 හෝ වෙනත් HannStar LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
HSD070IDW1-A10 HSD070IDW1-A10 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD070IDW1-A10 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
HannStar HSD070IDW1-A10 pdf datasheet හෝ HannStar HSD070IDW1-A10 හෝ වෙනත් HannStar LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
HSD070IDW1-A10 HSD070IDW1-A10 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"HSD070IDW1-A10" සඳහා අදාළ වචන
- HannStar HSD070IDW1-A10
- HSD070IDW1-A10 දත්ත පත්රිකාවක්
- HSD070IDW1-A10 රූපය
- HSD070IDW1-A10 මිල
- HSD070IDW1-A10 බෙදාහරින්නා

