සමාලෝචනය
පිරිවිතර
LC390TA1A

LC390TA1A මූලික තොරතුරු
| Panel Model | LC390TA1A |
|---|---|
| Panel Brand | PANDA |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,39 inch, 1366×768 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| LC390TA1A මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | 0 ~ 50 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -20 ~ 60 °C |
LC390TA1A යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 40 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 16:9 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.209×0.627 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.627×0.627 mm (H×V) |
| බර | 1.68±0.1Kgs |
| මතුපිට | Antiglare, Hard coating (3H) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 856.482×472.128 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 869.7×487.3 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 1.34 (Typ.) mm |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
LC390TA1A දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 0 cd/m² |
| විචල්ය අනුපාතය | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (8-bit) |
| වර්ණ ගැමට් | 72% NTSC (CIE1931) |
| ප්රතිචාර කාලය | 8 (Typ.)(G to G) |
| කෝණය බැලීම | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | Symmetry |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| සම්ප්රේෂණය | 6.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
LC390TA1A ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|---|
| ප්රතිලෝම ස්කෑන් | No |
LC390TA1A පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු වර්ගය | No B/L |
|---|
LC390TA1A සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | LVDS |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 12.0V (Typ.) |
| පැනලය සඳහා ආදාන වක්රය | 350/600mA (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | STARCONN - 093G30-00001A-M4, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
