LC600EGE-FJM3

| Panel Model | LC600EGE-FJM3 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| LC600EGE-FJM3 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | IPS, Normally Black, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 1317.31×740.988 mm |
| සැකිල්ල | 1341.1×767.4×32.4 mm |
| මතුපිට | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| විචල්ය අනුපාතය | 1100:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) , sRGB 95% |
| ප්රතිචාර කාලය | 9 (Typ.)(G to G) |
| කෝණය බැලීම | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ලාම්පු වර්ගය | WLED Without Driver |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 12.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු LG Display LC600EGE-FJM3 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
LG Display LC600EGE-FJM3 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
LG Display LC600EGE-FJM3 pdf datasheet හෝ LG Display LC600EGE-FJM3 හෝ වෙනත් LG Display LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
LC600EGE-FJM3 LC600EGE-FJM3 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EGE-FJM3 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
LG Display LC600EGE-FJM3 pdf datasheet හෝ LG Display LC600EGE-FJM3 හෝ වෙනත් LG Display LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
LC600EGE-FJM3 LC600EGE-FJM3 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"LC600EGE-FJM3" සඳහා අදාළ වචන
- LG Display LC600EGE-FJM3
- LC600EGE-FJM3 දත්ත පත්රිකාවක්
- LC600EGE-FJM3 රූපය
- LC600EGE-FJM3 මිල
- LC600EGE-FJM3 බෙදාහරින්නා

