LH500WX2-SH03

| Panel Model | LH500WX2-SH03 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| LH500WX2-SH03 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 62.1×110.4 mm |
| සැකිල්ල | 64.6×117.59 mm |
| මතුපිට | Without Polarizer |
| විචල්ය අනුපාතය | 800:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | , CIE1931 72% |
| ප්රතිචාර කාලය | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ධාවක IC | COG Suggest HX8394A01, NT35520, NT35521, OTM1283A, OTM1288A |
LCDs-Display.com යනු LG Display LH500WX2-SH03 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
LG Display LH500WX2-SH03 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
LG Display LH500WX2-SH03 pdf datasheet හෝ LG Display LH500WX2-SH03 හෝ වෙනත් LG Display LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
LH500WX2-SH03 LH500WX2-SH03 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
LG Display LH500WX2-SH03 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
LG Display LH500WX2-SH03 pdf datasheet හෝ LG Display LH500WX2-SH03 හෝ වෙනත් LG Display LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
LH500WX2-SH03 LH500WX2-SH03 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"LH500WX2-SH03" සඳහා අදාළ වචන
- LG Display LH500WX2-SH03
- LH500WX2-SH03 දත්ත පත්රිකාවක්
- LH500WX2-SH03 රූපය
- LH500WX2-SH03 මිල
- LH500WX2-SH03 බෙදාහරින්නා

