සමාලෝචනය
පිරිවිතර
LQ104X2LX05A

LQ104X2LX05A මූලික තොරතුරු
| Panel Model | LQ104X2LX05A |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| LQ104X2LX05A මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | 0 ~ 50 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -20 ~ 60 °C |
| සටහන් | for Fujitsu FMV-STYLISTIC TB12/R; embeded Wacom digitizer. |
LQ104X2LX05A යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 122 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 4:3 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.069×0.207 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.207×0.207 mm (H×V) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 212×159 mm (H×V) |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Embeded (Electromagnetic Digitizer) |
LQ104X2LX05A දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | Reflective |
|---|---|
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K (6-bit) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | Y |
LQ104X2LX05A ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|
LQ104X2LX05A සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | LVDS |
|---|---|
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 3.3V (Typ.) |
