සමාලෝචනය
පිරිවිතර
LT121DEVBK00

LT121DEVBK00 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | LT121DEVBK00 |
|---|---|
| Panel Brand | Toshiba Matsushita |
| පෝෂණය | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| පැනලය වර්ගය | LTPS TFT-LCD |
| LT121DEVBK00 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
LT121DEVBK00 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 124 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 16:10 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
LT121DEVBK00 දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K (6-bit) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
LT121DEVBK00 ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|
LT121DEVBK00 පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Edge light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
LT121DEVBK00 සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | LVDS |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
