සමාලෝචනය
පිරිවිතර
R190EFE-L53

R190EFE-L53 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | R190EFE-L53 |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| R190EFE-L53 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | 0 ~ 50 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -20 ~ 60 °C |
| සටහන් | Blue base |
R190EFE-L53 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 1280(LCR)×1024 (SXGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | LCR Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 86 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 5:4 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.098×0.294 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.294×0.294 mm (H×V) |
| බර | 2.11/2.31Kgs (Typ./Max.) |
| මතුපිට | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 376.32×301.06 mm (H×V) |
| බෙෂෙල් ප්රදේශය | 380.3×305.0 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 396×324 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 20.1/25.6 (Typ./Max.) mm |
| හොලි සහ බකට් | Side mounting holes (4 pcs) on left right bezel |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
R190EFE-L53 දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | DD-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 1400 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | Grayscale (8-bit) |
| ප්රතිචාර කාලය | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| කෝණය බැලීම | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | Symmetry |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.265; Wy:0.305 |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | Y |
R190EFE-L53 ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|---|
| ප්රතිලෝම ස්කෑන් | No |
| මුළු විදුලි පරිභෝජනය | 27.74W |
R190EFE-L53 පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Edge light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලාම්පු මුදල | 4 strings |
| ලාම්ප් ෂේප් | 4 strings |
| ලම්ප් ලයිෆ් ටයිම් | 50K(Min.) (Hours) |
| ලම්ප් වෝල්ටීයතාවය | 38.4/43.2V (Typ./Max.) |
| ලම්ප් වත්මන් | 105mA (Typ.) |
| විදුලි බලය පරිභෝජනය | 16.1/18.1W (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | 16.8/23.8W (Typ./Max.) |
R190EFE-L53 සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | LVDS |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 12.0V (Typ.) |
| පැනලය සඳහා ආදාන වක්රය | 0.58/0.812A (Typ./Max.) |
| Panel Power Consumption | 6.96/9.74W (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| මුහුණත පිහිටීම | |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | STM - MSAKT2407P30A, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
