සමාලෝචනය
පිරිවිතර
S032WQ04

S032WQ04 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | S032WQ04 |
|---|---|
| Panel Brand | CDTECH |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| S032WQ04 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | -20 ~ 70 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -25 ~ 80 °C |
S032WQ04 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 240(RGB)×400 (WQVGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 145 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 3:5 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.058×0.174 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.174×0.174 mm (H×V) |
| බර | 17g (Typ.) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 41.76×69.6 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 47.66×80.9 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 2.3±0.2 mm |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Portrait type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
S032WQ04 දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 220 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K (6-bit) |
| වර්ණ ගැමට් | 55% NTSC (CIE1931) |
| ප්රතිචාර කාලය | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | 6 o'clock |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| සුදු වර්ණනය | 1.25 (Max.)(9 points) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
S032WQ04 ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| ධාවක IC | COG Built-in ILI9327 |
|---|
S032WQ04 පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Edge light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලාම්පු මුදල | 1S4P |
| ලාම්ප් ෂේප් | 4 strings |
| ලම්ප් ලයිෆ් ටයිම් | 25K(Min.) (Hours) |
| ලම්ප් වෝල්ටීයතාවය | 3.2/3.3V (Typ./Max.) |
| ලම්ප් වත්මන් | 20/25mA (Typ./Max.) |
| විදුලි බලය පරිභෝජනය | 0.26/0.33W (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Included in panel signal interface |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | No |
S032WQ04 සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | CPU/RGB |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | CPU/RGB |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| මුහුණත වර්ගය | FPC |
