S043WQ28H

| Panel Model | S043WQ28H |
|---|---|
| Panel Brand | CDTECH |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ28H මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 95.04×53.856 mm |
| සැකිල්ල | 105.5×67.2×3.15 mm |
| මතුපිට | |
| විචල්ය අනුපාතය | 500:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| ප්රතිචාර කාලය | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| කෝණය බැලීම | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ලාම්පු වර්ගය | 10S1P WLED Without Driver |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු CDTECH S043WQ28H හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
CDTECH S043WQ28H නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CDTECH S043WQ28H pdf datasheet හෝ CDTECH S043WQ28H හෝ වෙනත් CDTECH LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
S043WQ28H S043WQ28H බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ28H නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CDTECH S043WQ28H pdf datasheet හෝ CDTECH S043WQ28H හෝ වෙනත් CDTECH LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
S043WQ28H S043WQ28H බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"S043WQ28H" සඳහා අදාළ වචන
- CDTECH S043WQ28H
- S043WQ28H දත්ත පත්රිකාවක්
- S043WQ28H රූපය
- S043WQ28H මිල
- S043WQ28H බෙදාහරින්නා

