BP070WX1-100

| Panel Model | BP070WX1-100 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1280×800 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| BP070WX1-100 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 150.72×94.2 mm |
| සැකිල්ල | 161×107×4.4 mm |
| මතුපිට | Hard coating (3H), Antireflection |
| විචල්ය අනුපාතය | 800:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| ප්රතිචාර කාලය | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ලාම්පු වර්ගය | 5S4P WLED Embedded (LED Driver) |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | LVDS (1 ch, 8-bit) , 39 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු BOE BP070WX1-100 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
BOE BP070WX1-100 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
BOE BP070WX1-100 pdf datasheet හෝ BOE BP070WX1-100 හෝ වෙනත් BOE LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
BP070WX1-100 BP070WX1-100 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
BOE BP070WX1-100 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
BOE BP070WX1-100 pdf datasheet හෝ BOE BP070WX1-100 හෝ වෙනත් BOE LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
BP070WX1-100 BP070WX1-100 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"BP070WX1-100" සඳහා අදාළ වචන
- BOE BP070WX1-100
- BP070WX1-100 දත්ත පත්රිකාවක්
- BP070WX1-100 රූපය
- BP070WX1-100 මිල
- BP070WX1-100 බෙදාහරින්නා
