සමාලෝචනය
පිරිවිතර
ED060XH2

ED060XH2 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | ED060XH2 |
|---|---|
| Panel Brand | E Ink |
| පෝෂණය | ඊ.පී.ඩී. ,6.0 inch, 758×1024 |
| පැනලය වර්ගය | ඊ.පී.ඩී. |
| ED060XH2 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | 0 ~ 50 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -25 ~ 70 °C |
ED060XH2 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 758×1024 |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | Rectangle |
| පික්සල් ඝනත්වය | 212 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 3:4 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1195×0.1195 mm (H×V) |
| බර | 66±5g |
| මතුපිට | Antiglare |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 90.58×122.368 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 101.8×138.4 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 2.61 mm |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape / Portrait |
| ස්පර්ශක පැනලය | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
ED060XH2 දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | Reflective |
|---|---|
| දීප්තිය | 120 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 12:1 (Typ.) (Reflective) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | Grayscale (4-bit) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | 6 o'clock |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| සුදු වර්ණනය | 1.43/1.81 (Typ./Max.)(9 points) |
| Reflectance අනුපාතය | 40% (Typ.) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | Y |
ED060XH2 පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Front light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලාම්පු මුදල | 5S1P |
| ලාම්ප් ෂේප් | 1 string |
| ලම්ප් වෝල්ටීයතාවය | 16.5V (Max.) |
| ලම්ප් වත්මන් | 20mA (Max.) |
| විදුලි බලය පරිභෝජනය | 330mW (Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | FPC |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | No |
ED060XH2 සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | Parallel Data |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | Parallel Data (8-bit) |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 3.3V (Typ.) |
| පැනලය සඳහා ආදාන වක්රය | 1.5/4.0mA (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | FPC |
