සමාලෝචනය
පිරිවිතර
LA092WV1-SL02

LA092WV1-SL02 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | LA092WV1-SL02 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Display |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,9.2 inch, 800×480 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| LA092WV1-SL02 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| ආදර්ශ අන්වර්ථය | LA092WV1 (SL)(02) |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | -30 ~ 85 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -40 ~ 85 °C |
| කම්පන ප්රතිරෝධය | 3.0G (29.4 m/s²) |
LA092WV1-SL02 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 101 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 16:9 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.085×0.239 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.255×0.239 mm (H×V) |
| බර | 330/345g (Typ./Max.) |
| මතුපිට | Antiglare (Haze 44%) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 204×114.72 mm (H×V) |
| බෙෂෙල් ප්රදේශය | 206.7×117.65 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 218.3×132.1 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 16.7/25.0 (Typ./Max.) mm |
| හොලි සහ බකට් | Rear mounting Pole (4-M3) |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
LA092WV1-SL02 දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 600 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K (6-bit) |
| වර්ණ ගැමට් | 70% NTSC (CIE1931) |
| ප්රතිචාර කාලය | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| කෝණය බැලීම | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | Symmetry |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.321; Wy:0.336 |
| සුදු වර්ණනය | 1.25/1.43 (Typ./Max.) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
LA092WV1-SL02 ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|---|
| ප්රතිලෝම ස්කෑන් | Yes (U/D, L/R) |
LA092WV1-SL02 පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Edge light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලම්ප් ලයිෆ් ටයිම් | 20K(Min.) (Hours) |
| මුහුණත වර්ගය | Included in panel signal interface |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | 6.96W (Typ.) |
LA092WV1-SL02 සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | LVDS |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | LVDS |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 8.0V (Typ.) |
| පැනලය සඳහා ආදාන වක්රය | 160/200mA (Typ./Max.) |
| Panel Power Consumption | 1.28W (Typ.) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | IRISO - IMSA-9616S-40A-GF1, Pitch:1.0 mm, Pin:40 pins |
