LM201WE3-TLH3
| Panel Model | LM201WE3-TLH3 |
|---|---|
| Panel Brand | LG Semicon |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 1680×1050 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| LM201WE3-TLH3 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 433.44×270.9 mm |
| සැකිල්ල | 459.4×296.5 mm |
| මතුපිට | Antiglare, Hard coating (3H) |
| විචල්ය අනුපාතය | 1000:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| ප්රතිචාර කාලය | 1.1/3.9 (Typ.)(Tr/Td) |
| කෝණය බැලීම | 80/80/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ලාම්පු වර්ගය | 4 pcs CCFL Without Driver |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු LG Semicon LM201WE3-TLH3 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
LG Semicon LM201WE3-TLH3 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
LG Semicon LM201WE3-TLH3 pdf datasheet හෝ LG Semicon LM201WE3-TLH3 හෝ වෙනත් LG Semicon LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
LM201WE3-TLH3 LM201WE3-TLH3 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
LG Semicon LM201WE3-TLH3 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
LG Semicon LM201WE3-TLH3 pdf datasheet හෝ LG Semicon LM201WE3-TLH3 හෝ වෙනත් LG Semicon LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
LM201WE3-TLH3 LM201WE3-TLH3 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"LM201WE3-TLH3" සඳහා අදාළ වචන
- LG Semicon LM201WE3-TLH3
- LM201WE3-TLH3 දත්ත පත්රිකාවක්
- LM201WE3-TLH3 රූපය
- LM201WE3-TLH3 මිල
- LM201WE3-TLH3 බෙදාහරින්නා

