සමාලෝචනය
පිරිවිතර
LQ900D3LA02

LQ900D3LA02 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | LQ900D3LA02 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,90 inch, 1920×1080 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| LQ900D3LA02 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | 0 ~ 50 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -25 ~ 60 °C |
LQ900D3LA02 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 24 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 16:9 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.346×1.038 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 1.038×1.038 mm (H×V) |
| බර | 46.5±1Kgs |
| මතුපිට | Antiglare, Hard coating (2H) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 1992.96×1121.04 mm (H×V) |
| බෙෂෙල් ප්රදේශය | 2006×1132 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 2032×1168 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 80±2.0 mm |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
LQ900D3LA02 දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 350 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 1.07B (10-bit) |
| වර්ණ ගැමට් | 72% NTSC (CIE1931) |
| ප්රතිචාර කාලය | 4 (Typ.)(G to G) |
| කෝණය බැලීම | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | Symmetry |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.281; Wy:0.291 |
| සුදු වර්ණනය | 1.34/1.44 (Typ./Max.)(5 points) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
LQ900D3LA02 ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 120Hz |
|---|---|
| ප්රතිලෝම ස්කෑන් | No |
LQ900D3LA02 පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Direct light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලම්ප් ලයිෆ් ටයිම් | 50K(Typ.) (Hours) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | 12.72/13.0A (Typ./Max.) |
LQ900D3LA02 සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | LVDS |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 12.0V (Typ.) |
| පැනලය සඳහා ආදාන වක්රය | 1.0/2.7A (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Connector |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | ACES - 91213-0510Y, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
