N133IGE-L42

| Panel Model | N133IGE-L42 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1280×800 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| N133IGE-L42 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 286.08×178.8 mm |
| සැකිල්ල | 307.4×203.2×3.75 mm |
| හැඩයේ විලාසය | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| මතුපිට | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| විචල්ය අනුපාතය | 700:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K (6-bit) |
| ප්රතිචාර කාලය | 3/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| කෝණය බැලීම | 70/70/55/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ලාම්පු වර්ගය | WLED Without Driver |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු CHIMEI INNOLUX N133IGE-L42 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
CHIMEI INNOLUX N133IGE-L42 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CHIMEI INNOLUX N133IGE-L42 pdf datasheet හෝ CHIMEI INNOLUX N133IGE-L42 හෝ වෙනත් CHIMEI INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
N133IGE-L42 N133IGE-L42 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX N133IGE-L42 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CHIMEI INNOLUX N133IGE-L42 pdf datasheet හෝ CHIMEI INNOLUX N133IGE-L42 හෝ වෙනත් CHIMEI INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
N133IGE-L42 N133IGE-L42 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"N133IGE-L42" සඳහා අදාළ වචන
- CHIMEI INNOLUX N133IGE-L42
- N133IGE-L42 දත්ත පත්රිකාවක්
- N133IGE-L42 රූපය
- N133IGE-L42 මිල
- N133IGE-L42 බෙදාහරින්නා

