සමාලෝචනය
පිරිවිතර
S035V01-T

S035V01-T මූලික තොරතුරු
| Panel Model | S035V01-T |
|---|---|
| Panel Brand | CDTECH |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| S035V01-T මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | -20 ~ 70 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -30 ~ 80 °C |
S035V01-T යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 480(RGB)×640 (VGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 228 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 3:4 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.037×0.111 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.111×0.111 mm (H×V) |
| බර | TBD |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 53.28×71.04 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 64×85 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 4.1 (Typ.) mm |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Portrait type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
S035V01-T දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 600 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K (6-bit) |
| වර්ණ ගැමට් | 50% NTSC (CIE1931) |
| ප්රතිචාර කාලය | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | 9 o'clock |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| සුදු වර්ණනය | 1.25 (Max.)(9 points) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
S035V01-T ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|---|
| ප්රතිලෝම ස්කෑන් | No |
| ධාවක IC | COG Built-in HX8363-A |
S035V01-T පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Edge light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලාම්පු මුදල | 4S2P |
| ලාම්ප් ෂේප් | Array |
| ලම්ප් ලයිෆ් ටයිම් | 25K(Min.) (Hours) |
| ලම්ප් වෝල්ටීයතාවය | 12.8/13.2V (Typ./Max.) |
| ලම්ප් වත්මන් | 40/50mA (Typ./Max.) |
| විදුලි බලය පරිභෝජනය | 512/700mW (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Included in panel signal interface |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | No |
S035V01-T සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | CPU/RGB |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | CPU/RGB |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
| මුහුණත වර්ගය | FPC |
