TCG057VGLCAJ-G00

| Panel Model | TCG057VGLCAJ-G00 |
|---|---|
| Panel Brand | Kyocera |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| TCG057VGLCAJ-G00 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| පික්සල් ආකෘතිය | 640(RGB)×480 [VGA] |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 115.2(H)×86.4(V) mm |
| බෙෂෙල් ප්රදේශය | 118.4(H)×89.6(V) mm |
| ආලෝකය | 600 cd/m² (Typ.) |
| බලන්න | - |
| කෝණය බැලීම | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| වර්ණ සහාය | 262K 52% (CIE1931) |
| බර | - |
| රාමු අනුපාතිකය | 60Hz |
| මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| දළ සටහන. | 144(H)×104.8(V) ×13.5(D) mm |
| ප්රතිකාරය | Glare (Haze 0%) |
| විචල්ය අනුපාතය | 500:1 (Typ.) (TM) |
| ප්රතිචාර කාලය | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| මෙහෙයුම් මාදිලිය | TN, Normally White |
| ආලෝක ප්රභවය | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| ස්පර්ශක පැනලය | Without |
| මුහුණත වර්ගය | 33 pins Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , Connector |
| බල සැපයුම | 3.3V (Typ.) |
| පරිසරය | Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 80 °C ; Vibration Level: 6.0G (58.8 m/s²) |
LCDs-Display.com යනු Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 pdf datasheet හෝ Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 හෝ වෙනත් Kyocera LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
TCG057VGLCAJ-G00 TCG057VGLCAJ-G00 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 pdf datasheet හෝ Kyocera TCG057VGLCAJ-G00 හෝ වෙනත් Kyocera LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
TCG057VGLCAJ-G00 TCG057VGLCAJ-G00 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"TCG057VGLCAJ-G00" සඳහා අදාළ වචන
- Kyocera TCG057VGLCAJ-G00
- TCG057VGLCAJ-G00 දත්ත පත්රිකාවක්
- TCG057VGLCAJ-G00 රූපය
- TCG057VGLCAJ-G00 මිල
- TCG057VGLCAJ-G00 බෙදාහරින්නා

