TM050NDH01

| Panel Model | TM050NDH01 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| TM050NDH01 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 110.88×62.83 mm |
| මතුපිට | Antiglare |
| විචල්ය අනුපාතය | 450:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| ප්රතිචාර කාලය | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ලාම්පු වර්ගය | 6S2P WLED Without Driver |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු TIANMA TM050NDH01 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
TIANMA TM050NDH01 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
TIANMA TM050NDH01 pdf datasheet හෝ TIANMA TM050NDH01 හෝ වෙනත් TIANMA LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
TM050NDH01 TM050NDH01 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050NDH01 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
TIANMA TM050NDH01 pdf datasheet හෝ TIANMA TM050NDH01 හෝ වෙනත් TIANMA LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
TM050NDH01 TM050NDH01 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"TM050NDH01" සඳහා අදාළ වචන
- TIANMA TM050NDH01
- TM050NDH01 දත්ත පත්රිකාවක්
- TM050NDH01 රූපය
- TM050NDH01 මිල
- TM050NDH01 බෙදාහරින්නා
