TM050RVHG02-40

| Panel Model | TM050RVHG02-40 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| TM050RVHG02-40 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 108×64.8 mm |
| සැකිල්ල | 120.7×75.8×4.8 mm |
| මතුපිට | Antiglare |
| විචල්ය අනුපාතය | 600:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| කෝණය බැලීම | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු TIANMA TM050RVHG02-40 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
TIANMA TM050RVHG02-40 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
TIANMA TM050RVHG02-40 pdf datasheet හෝ TIANMA TM050RVHG02-40 හෝ වෙනත් TIANMA LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
TM050RVHG02-40 TM050RVHG02-40 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM050RVHG02-40 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
TIANMA TM050RVHG02-40 pdf datasheet හෝ TIANMA TM050RVHG02-40 හෝ වෙනත් TIANMA LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
TM050RVHG02-40 TM050RVHG02-40 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"TM050RVHG02-40" සඳහා අදාළ වචන
- TIANMA TM050RVHG02-40
- TM050RVHG02-40 දත්ත පත්රිකාවක්
- TM050RVHG02-40 රූපය
- TM050RVHG02-40 මිල
- TM050RVHG02-40 බෙදාහරින්නා

