සමාලෝචනය
පිරිවිතර
TM068XYSP01

TM068XYSP01 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | TM068XYSP01 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,6.8 inch, 1280×480 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| TM068XYSP01 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| අන්වර්ථය | - |
| ගබඩා කිරීම Temp. | -20 ~ 65 °C |
| මෙහෙයුම් තාවකාලික | -20 ~ 60 °C |
| කම්පනය | - |
TM068XYSP01 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| අන්වර්ථය | - |
|---|---|
| ගබඩා කිරීම Temp. | -20 ~ 65 °C |
| මෙහෙයුම් තාවකාලික | -20 ~ 60 °C |
| කම්පනය | - |
| යෝජනාව | 1280×480(RGB) |
| Dot Pitch (mm) | 0.12546×0.04182 (H×V) |
| පික්සල් ආකෘතිය | RGB Horizontal Stripe |
| පික්සල් පිච් (මිම්) | 0.12546×0.12546 (H×V) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය (mm) | 160.59(H) × 60.221(V) |
| බේසල් ප්රදේශය (mm) | - |
| දළ සටහන (mm) | 169.1(H) × 63.421(V) |
| ගැඹුර (mm) | 1.0 |
| ආකෘති මාදිලිය | Flat Rectangle |
| ප්ලේට් තොට | 0.50+0.50 mm |
| දර්ශක අනුපාතය | 8:3 (H:V) |
| දිශානතිය | Landscape / Portrait |
| බර | - |
| ප්රතිකාරය | Without Polarizer |
TM068XYSP01 දෘශ්ය විශේෂාංග
| අන්වර්ථය | - |
|---|---|
| ගබඩා කිරීම Temp. | -20 ~ 65 °C |
| මෙහෙයුම් තාවකාලික | -20 ~ 60 °C |
| කම්පනය | - |
| යෝජනාව | 1280×480(RGB) |
| Dot Pitch (mm) | 0.12546×0.04182 (H×V) |
| පික්සල් ආකෘතිය | RGB Horizontal Stripe |
| පික්සල් පිච් (මිම්) | 0.12546×0.12546 (H×V) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය (mm) | 160.59(H) × 60.221(V) |
| බේසල් ප්රදේශය (mm) | - |
| දළ සටහන (mm) | 169.1(H) × 63.421(V) |
| ගැඹුර (mm) | 1.0 |
| ආකෘති මාදිලිය | Flat Rectangle |
| ප්ලේට් තොට | 0.50+0.50 mm |
| දර්ශක අනුපාතය | 8:3 (H:V) |
| දිශානතිය | Landscape / Portrait |
| බර | - |
| ප්රතිකාරය | Without Polarizer |
| ආලෝකය (cd / m²) | 0 |
| විචල්ය අනුපාතය | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| කෝණය බැලීම | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| දර්ශන ප්රකාරය | SFT, Normally Black, Transmissive |
| හොඳම දර්ශනය | Symmetry |
| ප්රතිචාර (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| සුදු ඛණ්ඩාංක | - |
| වර්ණ සංදර්ශනය | - |
| වර්ණ ගැමට් | 60% NTSC (CIE1931) |
| සුදු යුනිෆෝනය | - |
| බාහිර දෘශ්යතාව | No |
| සම්ප්රේෂණය | 4.64% (Typ.)(with Polarizer) |
TM068XYSP01 ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| අන්වර්ථය | - |
|---|---|
| ගබඩා කිරීම Temp. | -20 ~ 65 °C |
| මෙහෙයුම් තාවකාලික | -20 ~ 60 °C |
| කම්පනය | - |
| යෝජනාව | 1280×480(RGB) |
| Dot Pitch (mm) | 0.12546×0.04182 (H×V) |
| පික්සල් ආකෘතිය | RGB Horizontal Stripe |
| පික්සල් පිච් (මිම්) | 0.12546×0.12546 (H×V) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය (mm) | 160.59(H) × 60.221(V) |
| බේසල් ප්රදේශය (mm) | - |
| දළ සටහන (mm) | 169.1(H) × 63.421(V) |
| ගැඹුර (mm) | 1.0 |
| ආකෘති මාදිලිය | Flat Rectangle |
| ප්ලේට් තොට | 0.50+0.50 mm |
| දර්ශක අනුපාතය | 8:3 (H:V) |
| දිශානතිය | Landscape / Portrait |
| බර | - |
| ප්රතිකාරය | Without Polarizer |
| ආලෝකය (cd / m²) | 0 |
| විචල්ය අනුපාතය | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| කෝණය බැලීම | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| දර්ශන ප්රකාරය | SFT, Normally Black, Transmissive |
| හොඳම දර්ශනය | Symmetry |
| ප්රතිචාර (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| සුදු ඛණ්ඩාංක | - |
| වර්ණ සංදර්ශනය | - |
| වර්ණ ගැමට් | 60% NTSC (CIE1931) |
| සුදු යුනිෆෝනය | - |
| බාහිර දෘශ්යතාව | No |
| සම්ප්රේෂණය | 4.64% (Typ.)(with Polarizer) |
| ධාවක IC | COG Suggest EK79030 |
TM068XYSP01 පසුබිම පද්ධති
| අන්වර්ථය | - |
|---|---|
| ගබඩා කිරීම Temp. | -20 ~ 65 °C |
| මෙහෙයුම් තාවකාලික | -20 ~ 60 °C |
| කම්පනය | - |
| යෝජනාව | 1280×480(RGB) |
| Dot Pitch (mm) | 0.12546×0.04182 (H×V) |
| පික්සල් ආකෘතිය | RGB Horizontal Stripe |
| පික්සල් පිච් (මිම්) | 0.12546×0.12546 (H×V) |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය (mm) | 160.59(H) × 60.221(V) |
| බේසල් ප්රදේශය (mm) | - |
| දළ සටහන (mm) | 169.1(H) × 63.421(V) |
| ගැඹුර (mm) | 1.0 |
| ආකෘති මාදිලිය | Flat Rectangle |
| ප්ලේට් තොට | 0.50+0.50 mm |
| දර්ශක අනුපාතය | 8:3 (H:V) |
| දිශානතිය | Landscape / Portrait |
| බර | - |
| ප්රතිකාරය | Without Polarizer |
| ආලෝකය (cd / m²) | 0 |
| විචල්ය අනුපාතය | 900:1 (Typ.) (Transmissive) |
| කෝණය බැලීම | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| දර්ශන ප්රකාරය | SFT, Normally Black, Transmissive |
| හොඳම දර්ශනය | Symmetry |
| ප්රතිචාර (ms) | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| සුදු ඛණ්ඩාංක | - |
| වර්ණ සංදර්ශනය | - |
| වර්ණ ගැමට් | 60% NTSC (CIE1931) |
| සුදු යුනිෆෝනය | - |
| බාහිර දෘශ්යතාව | No |
| සම්ප්රේෂණය | 4.64% (Typ.)(with Polarizer) |
| ධාවක IC | COG Suggest EK79030 |
| ප්රමාණය | - |
| පිහිටීම | - |
| ආදේශ කිරීම | - |
| හැඩය | - |
| ජීවිත කාලය | - |
