සමාලෝචනය
පිරිවිතර
TM070RVHG02

TM070RVHG02 මූලික තොරතුරු
| Panel Model | TM070RVHG02 |
|---|---|
| Panel Brand | TIANMA |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| TM070RVHG02 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය | -20 ~ 70 °C |
| ගබඩා උෂ්ණත්වය | -30 ~ 80 °C |
TM070RVHG02 යාන්ත්රික ලක්ෂණ
| Dot විසර්ජනය | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| පික්සල් මානකරනය | RGB Vertical Stripe |
| පික්සල් ඝනත්වය | 134 PPI |
| දර්ශක අනුපාතය | 16:9 (H:V) |
| ආකෘතිය ෆැක්ටරි | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0642×0.1790 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1926×0.1790 mm (H×V) |
| බර | TBD |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 154.08×85.92 mm (H×V) |
| බෙෂෙල් ප්රදේශය | 157.08×89.39 mm (H×V) |
| මාදිලිය | 171.5×110.3 mm (H×V) |
| දළ සටහන | 7.35±0.4 mm |
| භූදර්ශනය හෝ පෝත්රයට | Landscape type |
| ස්පර්ශක පැනලය | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Panel Cover | With Cover Lens |
TM070RVHG02 දෘශ්ය විශේෂාංග
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| දීප්තිය | 300 cd/m² (Typ.) |
| විචල්ය අනුපාතය | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| වර්ණ ගැමට් | 50% NTSC (CIE1931) |
| ප්රතිචාර කාලය | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| කෝණය බැලීම | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| නිරීක්ෂණ දිශාව | 12 o'clock |
| සුදු වර්ණය චුම්බකත්වය | Wx:0.315; Wy:0.330 |
| සුදු වර්ණනය | 1.33 (Max.)(9 points) |
| සන්ලයිට් කියවිය නොහැක | N |
TM070RVHG02 ඉලෙක්ට්රොනික විශේෂාංගය
| සිරස් සංඛ්යාතය | 60Hz |
|---|---|
| ප්රතිලෝම ස්කෑන් | Yes (U/D, L/R) |
TM070RVHG02 පසුබිම පද්ධති
| ලාම්පු ස්ථානය | Edge light type |
|---|---|
| ලාම්පු වර්ගය | WLED |
| ලාම්පු මුදල | 3S8P |
| ලාම්ප් ෂේප් | Array |
| ලම්ප් ලයිෆ් ටයිම් | 10K(Min.) (Hours) |
| ලම්ප් වෝල්ටීයතාවය | 9.6/10.8V (Typ./Max.) |
| ලම්ප් වත්මන් | 160/200mA (Typ./Max.) |
| විදුලි බලය පරිභෝජනය | 1.54/2.16W (Typ./Max.) |
| මුහුණත වර්ගය | Included in panel signal interface |
| ලම්ප් රියදුරු මණ්ඩලය | No |
TM070RVHG02 සිග්නල් අතුරුමුහුණත
| සංඥා කාණ්ඩය | TTL |
|---|---|
| සංඥා පන්තිය | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) |
| පැනලය සඳහා ආදාන පතිකාව | 3.3/10.0/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGG/VEE) |
| සංඥා සංඥා සඳහා වෝල්ටීයතාවය | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| මුහුණත වර්ගය | FPC |
