V236H2-L01

| Panel Model | V236H2-L01 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1920×1080 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| V236H2-L01 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | TN, Normally White, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 521.28×293.22 mm |
| සැකිල්ල | 544.8×320.5 mm |
| මතුපිට | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| විචල්ය අනුපාතය | 800:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| ප්රතිචාර කාලය | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| කෝණය බැලීම | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ලාම්පු වර්ගය | 2 pcs CCFL Without Driver |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 pdf datasheet හෝ CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 හෝ වෙනත් CHIMEI INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
V236H2-L01 V236H2-L01 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 pdf datasheet හෝ CHIMEI INNOLUX V236H2-L01 හෝ වෙනත් CHIMEI INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
V236H2-L01 V236H2-L01 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"V236H2-L01" සඳහා අදාළ වචන
- CHIMEI INNOLUX V236H2-L01
- V236H2-L01 දත්ත පත්රිකාවක්
- V236H2-L01 රූපය
- V236H2-L01 මිල
- V236H2-L01 බෙදාහරින්නා

