V420H1-LN3

| Panel Model | V420H1-LN3 |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| V420H1-LN3 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| දර්ශන ප්රකාරය | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 930.24×523.26 mm |
| සැකිල්ල | 983×576 mm |
| මතුපිට | Antiglare (Haze 25%) |
| විචල්ය අනුපාතය | 4000:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| ප්රතිචාර කාලය | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| කෝණය බැලීම | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| ලාම්පු වර්ගය | 16 pcs CCFL Without Driver |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com යනු CHIMEI INNOLUX V420H1-LN3 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
CHIMEI INNOLUX V420H1-LN3 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CHIMEI INNOLUX V420H1-LN3 pdf datasheet හෝ CHIMEI INNOLUX V420H1-LN3 හෝ වෙනත් CHIMEI INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
V420H1-LN3 V420H1-LN3 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V420H1-LN3 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CHIMEI INNOLUX V420H1-LN3 pdf datasheet හෝ CHIMEI INNOLUX V420H1-LN3 හෝ වෙනත් CHIMEI INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
V420H1-LN3 V420H1-LN3 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"V420H1-LN3" සඳහා අදාළ වචන
- CHIMEI INNOLUX V420H1-LN3
- V420H1-LN3 දත්ත පත්රිකාවක්
- V420H1-LN3 රූපය
- V420H1-LN3 මිල
- V420H1-LN3 බෙදාහරින්නා

