ED060XG1

| Panel Model | ED060XG1 |
|---|---|
| Panel Brand | E Ink |
| පෝෂණය | ඊ.පී.ඩී. ,6.0 inch, 758×1024 |
| පැනලය වර්ගය | ඊ.පී.ඩී. |
| ED060XG1 මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 90.58×122.368 mm |
| සැකිල්ල | 101.8×138.4 mm |
| මතුපිට | Antiglare |
| විචල්ය අනුපාතය | 12:1 (Typ.)(Reflective) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | Grayscale (4-bit) |
| කෝණය බැලීම | |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | Parallel Data (8-bit) , 34 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.3/22/-20V (Typ.)(VDD/VGG/VEE) |
LCDs-Display.com යනු E Ink ED060XG1 හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
E Ink ED060XG1 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
E Ink ED060XG1 pdf datasheet හෝ E Ink ED060XG1 හෝ වෙනත් E Ink LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
ED060XG1 ED060XG1 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
E Ink ED060XG1 නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
E Ink ED060XG1 pdf datasheet හෝ E Ink ED060XG1 හෝ වෙනත් E Ink LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
ED060XG1 ED060XG1 බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"ED060XG1" සඳහා අදාළ වචන
- E Ink ED060XG1
- ED060XG1 දත්ත පත්රිකාවක්
- ED060XG1 රූපය
- ED060XG1 මිල
- ED060XG1 බෙදාහරින්නා
