ED080NA-01A

| Panel Model | ED080NA-01A |
|---|---|
| Panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| පෝෂණය | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| පැනලය වර්ගය | a-Si TFT-LCD |
| ED080NA-01A මිල | ඉල්ලීම් මිල හා වේලාව |
| ක්රියාකාරී ප්රදේශය | 162.048×121.536 mm |
| සැකිල්ල | 203.6×153.1×5.46 mm |
| මතුපිට | Hard coating (7H) |
| විචල්ය අනුපාතය | 700:1 (Typ.) |
| වර්ණ සංදර්ශනය | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| කෝණය බැලීම | 75/75/75/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| සංඛ්යාතය | 60Hz |
| සිග්නල් අතුරුමුහුණත | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| ආදාන වෝල්ටීයතාවය | 3.3/11.5/22/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com යනු CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A හි විශේෂ කොටස් ගබඩා කරන බෙදා හරින්නෙකි.
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A pdf datasheet හෝ CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A හෝ වෙනත් CHIMEI INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
ED080NA-01A ED080NA-01A බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A නව & නොමිලේ නැව්ගත කිරීමේ පිරිවැය සමග එදිනම එදිනම LCDs-Display.com ලබා ගත හැකිය.
CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A pdf datasheet හෝ CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A හෝ වෙනත් CHIMEI INNOLUX LCD ආකෘතිවල සවිස්තරාත්මක පිරිවිතර සඳහා කරුණාකර, කරුණාකර අපව ඊමේල් කරන්න, අපි එකක් ලබා දීමට සතුටු වන්නෙමු.
ED080NA-01A ED080NA-01A බෙදාහරින්නන්ගෙන් LCDs-Display.com වෙතින් quote එකක් ඉල්ලන්න. අපව විද්යුත් තැපෑල: info@LCDs-Display.com
"ED080NA-01A" සඳහා අදාළ වචන
- CHIMEI INNOLUX ED080NA-01A
- ED080NA-01A දත්ත පත්රිකාවක්
- ED080NA-01A රූපය
- ED080NA-01A මිල
- ED080NA-01A බෙදාහරින්නා

